III warsztaty porozmawiajmy o zdrowiu

, Brak komentarzy

Przed nami III WARSZTATY z cyklu - porozmawiajmy o zdrowiu

Justyna Bieniek autorka bloga: smakesencjaharmonia.blog.pl tak zaprasza na warsztat:

Podczas spotkania wprowadzę Was w myślenie o posiłkach według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i zachęcę do praktykowania podstawowych zasad. Przedstawię ciekawe wnioski z badań nt żywienia, omówię różne diety i ich skutki. Poszukamy zdrowego rozsądku w odżywianiu.
Przygotujemy gotowe mieszanki ziołowe do zup mających określony wpływ na nasze zdrowie. podam też przepisy na różne zupy mocy. Na koniec skomponujemy mieszanki oraz omówimy zioła kobiece (dla Ciebie lub kogoś bliskiego).

Moduł 1:
Dlaczego dane jedzenie jest niezdrowe – mrożonki, fastfoody, GMO, żywnośc przetworzona itd – czy alternatywą jest żywność eco albo „od rolnika”? czy w obecnych czasach możliwe jest jeszcze zdrowe odżywianie?
Moduł 2:
Zupy mocy, płodności i po porodzie – chińskie receptury – zajęcia praktyczne z przygotowywania mieszanek ziołowych do zup – każdy otrzyma mieszanki dla siebie.
Przyprawy, zioła dobroczynne dla kobiet.

Data: 24 września godz: 12:00-16:00
Koszt: 65 zł
Zgłoszenia przyjmujemy do 19 września pod adresem:
smakesencjaharmonia@gmail.com
oraz pod numerem telefonu 604 581 262
Ze względu na konieczność przygotowania odpowiedniej ilości półproduktów zaliczki należy wpłacić do 19 września w wysokości 20 zł. szczegóły wysyłamy na email.

Dodaj nowy komentarz